Ana sayfa ÜrünlerSu soğutmalı vidalı Chiller

R134a Flooded Screw Compressor Water Source Heat Pump System With Smart Control

R134a Flooded Screw Compressor Water Source Heat Pump System With Smart Control

  • R134a Flooded Screw Compressor Water Source Heat Pump System With Smart Control
  • R134a Flooded Screw Compressor Water Source Heat Pump System With Smart Control
  • R134a Flooded Screw Compressor Water Source Heat Pump System With Smart Control
R134a Flooded Screw Compressor Water Source Heat Pump System With Smart Control
Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: China
Marka adı: EuroKlimat
Sertifika: ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, CRAA, CQC
Model Number: EKSC280
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 2pcs
Fiyat: negotiation
Packaging Details: Plywood
Delivery Time: 40 working days after received your payment
Supply Ability: 60pcs per month
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Soğutma Kapasitesi (kW): 987 Soğutma gücü girişi (kW): 170.6
Isıtma Kapasitesi (kW): 1187,7 Isıtma gücü girişi (kW): 206,3
Kompresör tipi: Yarı kapalı çift vidalı kompresör Güç kaynağı: 380V / 3 ~ / 50Hz
Vurgulamak:

industrial water chillers

,

ground water source heat pump

EKSC Serisi Su Basmalı Vidalı Su (Yer) Kaynaklı Isı Pompası Ünitesi Su Sirkülasyonlu Tip R134a 987KW
 
 
genel bakış
 
Su (toprak) ısı pompası sistemi, verimli ve enerji tasarrufu sağlayan bir klima sistemidir.
sığ jeotermal kaynaklar (yer altı suyu, toprak veya
yer yüzey suyu) ısıtma ve soğutma sağlamak için.Sistem, düşük sıcaklıktaki termal enerjinin yüksek sıcaklıktaki termal enerjiye geçişini çok az elektrik enerjisi sağlayarak gerçekleştirir.Toprak kaynaklı enerji, kışın ısı pompası için ısı kaynağı, yazın ise klima için soğutma kaynağı olarak kullanılmaktadır.Ünite, 4 ila 5 kW'ın üzerinde soğutma / ısıtma kapasitesi elde etmek için 1 kW enerji tüketir.Yeraltından enerji kaynakları.Sistem herhangi bir atık gaz, su veya kalıntı bırakmaz, bu da onu ofis binaları, oteller, okullar, yurtlar, hastaneler, pansiyonlar, alışveriş merkezleri, villalar ve yerleşim alanlarında yaygın olarak kullanılabilen ideal bir yeşil klima haline getirir.

 
R134a Flooded Screw Compressor Water Source Heat Pump System With Smart Control 0
 
Ünite Özellikleri
 
1. Tek sistemli su basmış evaporatör Çok kompresörlü tek sistem tasarımı.
Sektör lideri tek sistemli su basmalı evaporatör tasarımı ve çok kompresörlü tek sistem tasarımı, tek kompresörlü sistemin 500 RT'ye kadar soğutma kapasitesi sağlamasına olanak tanır.Kompresörler teker teker çalışır ve şebeke üzerindeki başlatma akımının şokunu büyük ölçüde azaltır.Kısmi yükte, çift kompresör sırayla çalışarak uzun bir kullanım ömrü sağlar.
 
2.% 99,95 kadar yüksek yağ ayırma verimliliği
Su basmış evaporatörün hava dönüş çıkışı doğrudan kompresörün hava emiş girişine bağlanır.Optimum dahili yağ yolu yağlama sistemi, akış yönünü değiştirmek için benzersiz bir yapıya sahip olan ve optimum yağ ayırma etkisini verimli bir şekilde sunmak için çok katmanlı yüksek yoğunluklu bir yağ filtresi ile çalışan yenilikçi bir harici verimli yağ ayırıcı ile donatılmıştır. % 99,95'in üzerinde.Taşmalı evaporatörün hava dönüş çıkışı doğrudan kompresörün hava emiş girişine bağlanır.Bu, basınç kaybını ve hava emiş boru hattının etkisiz aşırı ısınmasını etkili bir şekilde azaltır.Bu tasarım kompakt, verimli ve enerji tasarrufludur.
 
3. Çevre dostu R134a soğutucu akışkan,
Soğutucu akışkan enjeksiyon miktarı, geleneksel su basmış bir üniteye kıyasla% 50 veya daha fazla azaltılır.Yağlayıcı enjeksiyon miktarı, geleneksel su basmış bir üniteye kıyasla% 50 veya daha fazla azaltılır.Isı pompası, tam ısı geri kazanımı ve soğutma birikimi koşulları için geçerlidir.
.
4. Verimli ve kararlı R134a su basmış vidalı kompresör
 
■ EK'nin özellikle su basmış ünite için tasarlanmış en son lider R134a verimli çift vidalı kompresör teknolojisi kullanılır.Tek kompresörlü bir sistemin maksimum soğutma kapasitesi 450 RT'ye ulaşabilir ve yüksek tam yükte COP elde ederken kompresör sayısını verimli bir şekilde azaltır.Tam seri ünite buluşuyor
enerji tasarruflu klima ürünlerinin enerji verimliliği için ulusal gereklilikler.
Doğrudan bağlantı tasarımı
Taşmalı evaporatörün hava dönüş çıkışı doğrudan kompresörün hava emiş girişine bağlanır.Bu, basınç kaybını ve hava emiş boru hattının etkisiz aşırı ısınmasını etkili bir şekilde azaltır.Böyle bir tasarım kompakt, verimli ve enerji tasarrufludur.
■ Basınç farkı üzerine yağ beslemesi
Optimum yerleşik yağ yolu yağlama sistemi, yenilikçi bir harici verimli yağ ayırıcı ile donatılmıştır.Yağ, basınç farkı ile sağlanır.Yapı basit, güvenli ve etkilidir.
■ Yağ spreyi ve gürültü azaltma
Benzersiz yağ spreyi ve gürültü azaltma işlevi, hava egzoz tarafına az miktarda yağlayıcı püskürtebilir ve ses enerjisini emmek ve kompresörlerin genel gürültüsünü azaltmak için rotor yüzeyinde eşit bir yağ filmi oluşturabilir.Ek olarak, eşit yağ filmi verimli bir şekilde yağlayıp sızdırmaz hale getirerek sızıntı miktarını azaltır ve kompresör verimliliğini artırır.
■ Motor soğutması
Uluslararası ünlü verimli çift kutuplu üç fazlı F-seviyesi izolasyonlu endüksiyon motoru kullanılmaktadır.Bağımsız motor soğutma ve ısı dağıtma tasarımı, hava emiş basıncı kaybını ve hava emişinin geçersiz aşırı ısınmasını verimli bir şekilde azaltır.Bir PT100 sıcaklık sensörü yerleşiktir ve bir INT69 modül dizisi, motoru korumak için yapılandırılmıştır ve motor sıcaklık artışında aktif kontrol sağlar.Kompresör motorunun bobin sıcaklığı, kompresörlerin çalışma aralığında motorun uzun süreli ve geniş aralıklı çalışmasını sağlamak için doğru bir şekilde izlenebilir ve düzenlenebilir.
■ Sıvı soğutucu akışkan için eşit püskürtmede akıllı kontrol tasarımı benimsenerek, kompresör verimliliğini artırırken büyük miktarda soğutucu ve yağlama maddesi sızıntısı riskini tamamen azaltır.Ek olarak, ekipman odasına ısı atılmaz, bu da ekipman odasındaki soğutma ekipmanı için ilk yatırım ve işletme giderlerinden tasarruf sağlar.
■ Kapasite biriktirme
Makara tipi yük toplayıcı / düşürücü cihaz, kompresör düzenleme modu olarak kullanılır.Kapasite biriktirme yapısı, ünitenin verimli çalışmasını sağlamak, konfor sağlamak ve enerji tasarrufu sağlamak için hassas kontrol ve gerçek yük ile mükemmel uyum için oldukça güvenilir bir uluslararası marka elektromıknatıs yapılandırır.
Çift katmanlı kabuk
Gri demir ile dövülmüş ve hassas M / C takım tezgahları ile işlenmiş ince bir çift katmanlı kabuk kullanılır.İşlem hassasiyetini test etmek için üç boyutlu bir hassasiyet test cihazı kullanılır ve kompresör boşluğunun yüksek verimlilik hesaplamasının gerekliliklerini karşılamasını sağlar.
Çift katmanlı tasarım, basınç taşıma gereksinimlerine uygundur ve gürültüyü azaltır.Böylesine yüksek mukavemetli ve yüksek sertlikte bir tasarım, kompresörün uzun süreli çalışmasını sağlar.
 
5. Verimli ısı eşanjörü
 
■ Tüm dahili ısı değişim boruları, iç ve dış kısımlara sahip verimli ısı alışverişi bakır boruları kullanır.
Soğutucu akışkan ve soğutma ortamının optimum ısı değişim akış oranını sağlamak için dişler,
Su tarafında ve soğutucu akışkan tarafında ısı transferi, ısı transfer verimliliğini optimize eder, enerjiyi azaltır
ünitenin tüketimi ve işletme giderlerini düşürür.
■ Evaporatör, dolum miktarını verimli bir şekilde azaltmak için en son verimli su basmış tasarımını benimser.
Soğutucu akışkan, geleneksel su basmış bir ısı eşanjörüne kıyasla% 50 veya daha fazla.
■ Sistemin benzersiz yerleşik aşırı soğutma tasarımı, kompresörlerin hidrolik şokunu tamamen önleyebilir ve ünitenin soğutma kapasitesini ve verimliliğini artırabilir.
■ Çok seviyeli otomatik yağ dönüş sistemi, sıvı seviyesinden bağımsız olarak yağı doğru bir şekilde geri döndürerek ısı değişim verimliliği üzerindeki etkiyi ortadan kaldırır.
■ Isı eşanjörü tarafından sağlanan standart boru modu, oluk kaplin bağlantısıdır (kısa
tüp), saha kurulumunu kolaylaştırır.Her evaporatör ve kondansatör, bağımsız hava egzozu ve su tahliye cihazları ile donatılmıştır.
 
6. Hassas ve verimli sıvı seviyesi kontrolü
 
■ Tam seri, yüksek çözünürlüklü dijital ekranlı sıvı seviye kontrolörü ve uluslararası ünlü marka elektronik genleşme valfi ile evaporatörün sıvı seviyesini optimum konumda sabit bir şekilde kontrol eder, böylece ünite herhangi bir yükte optimum ısı değişim etkisini elde eder.Bu, ünitenin yüksek performanslı çalışmasını sağlar ve görünüşe göre kısmi yük altında verimliliği artırır.
 
7. Akıllı Kontrol
 
■ EK tarafından geliştirilen geniş ekran LCD, doğrudan dijital kontrol merkezine bağlanarak verimliliği büyük ölçüde artırır ve izleme, veri kaydı, güvenlik koruması ve kolay işlemler sağlar.
■ Soğutulmuş su çıkış sıcaklığı ± 0,2oC hassasiyetle kontrol edilir.Sistemdeki çeşitli sensörler, sinyalleri ve verileri kontrolöre doğru şekilde aktarabilir, böylece kontrolör ünite parçalarını zamanında koruyabilir ve ünitenin güvenilir şekilde çalışmasını sağlar.
■ Üç seviyeli parola koruması, profesyonel olmayan personelin hatalı çalışmasını önler ve ünitenin güvenli çalışmasını sağlar.Ek olarak, birden çok koruma işlevi sağlanmıştır.
■ Ünitenin tüm çalışan parametreleri ve uyarıları kaydedilebilir ve kaydedilebilir.
■ Ünitenin başlatılması / durdurulması uzaktan kontrol edilebilir ve veriler İnternet üzerinden iletilebilir.
 
8. Merkezi kontrol
 
EK merkezi kontrol sistemi, sektör lideri kontrol çözümünü benimser.Ürün konfigürasyonu
soğutulmuş pompa, soğutma pompası ve soğutma kulesi için kontrol sistemi çözümüne uygulanabilir.
Microsoft tabanlı bir web sitesinin ana sayfasında birden fazla kişinin birimi kontrol etmesine ve izlemesine izin verilir
tarayıcı.
 
rekabet avantajı
 
 
 
R134a Flooded Screw Compressor Water Source Heat Pump System With Smart Control 1
 
 

İletişim bilgileri
Guangdong EuroKlimat Air-Conditioning & Refrigeration Co., Ltd

İlgili kişi: LENG

Tel: +8613828797702

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)